@import url(http://www.farzanegan1-shiraz.ir/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css); @import url(http://www.farzanegan1-shiraz.ir/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

اسامی دختران گلمون که در مسابقات قرآن اوقاف مرحله ناحیه برگزیده شدندبه این عزیزای دلمون تبریک می گوییم.

زهرا مهندس  پایه سوم - فاطمه نجفی پایه هفتم

 

ممنون از دخترای عزیزمون که در مسابقه غدیر سمپاد شرکت کردند:نگار کتابی غزل موسایی- فرناز دهقان- زهرا نجف زاده- آلا نعمت الهی- نگار غفرانی و صبا زارع .تبریک ویژه به خانم صبا زارع که در قرعه کشی مسابقه غدیر انتخاب شدند.


 

برترینهای وبلاگ نویس

ممنون از دانش آموزان عزیز خانم ها
ملیکا جامعیان و غزل موسایی به خاطر وبلاگ زیباشون براتون آرزوی موفقیت های بیشتر و بیشتر داریم. 
 
  
 
 

دانش آموزان عزیز شرکت کننده در همایش محیط زیست:

شیرین قشقائیان     –    سرور دهقان پور   –     محدثه خادم احمدی   -    رخشید افلاکی     سپیده نجار      مائده رابط   -    حسنی نفیسی

دخترای گلم خیلی ممنون موفق باشید.

 
 

کسب رتبه های برتر آزمون جامع سمپاد استان (پیشرفت تحصیلی )

بردانش آموزان عزیز مبارک باد.

پایه هفتم

پایه سوم

رتبه در استان

نام و نام خانوادگی

رتبه در استان

نام و نام خانوادگی

1

صدف کرمی

1

فاطمه مظلوم رضایی

2

سانیا شیرازی

4

صبا کرمی

7

نگین مددی

8

کیمیا هارونی

10

مهسان قائدی

10

فاطمه باستان

11

یاسمن زلفی

12

فاطمه مجلسی نژاد

13

ملیکا غفاریان

13

مینا یوسفی

13

سیده فاطمه موسوی

13

فاطمه قلی زاده

13

مهشاد نقشوار

20

کیمیا مجرد

17

زهرا سمیع پور

 

 

17

نیلوفر طاهری

 

 

 

 

 

دخترای گلم تبریک

یاسمن ساریخانی مقام دوم مسابقه دومیدانی

آوا عامری مقام اول آمادگی جسمانی

طرلان کاملی مقام سوم آمادگی جسمانی

صنم علی نژاد انتخابی مسابقات استانی آمادگی جسمانی

گلسا مصباحی مقام چهارم ناحیه و انتخابی مسابقات استانی تنیس روی میز

 
 

مقام اول تیم بسکتبال ناحیه به مربیگری خانم طاهره عالیشوندی را به دانش آموزان عزیز تبریک می گوییم

یاسمن

 انصاری

صبا

رحیمی

پارمیس گلزار

یاس

کهنسال

نادیا خسروانی

زهرا

 نظری

کیمیا

 ایرجی

سها

 امیری

مینا

تذروی

صبا

توانا

 

 

  

 

 

رتبه اول المپیادنانوتکنولوژی ناحیه رابه دانش آموزعزیزخانم کیمیا ظهیرامامی تبریک می گوییم

 

 

 

 

برگزیدگان المپیاد نجوم ناحیه

 

فریماه یار محمدی – الناز گودرزی شیرین محمدی- ریحانه خضری

 

موفقیت این عزیزان را تبریک می گوییم

 

 

برگزیدگان المپیاد انرژی های نو ناحیه

نازنین ذکاوت- زهرا عطایی- کیمیا عابدی- سارا دانشور

موفقیت این عزیزان راتبریک می گوییم

 

 

برگزیدگان المپیاد ریاضی ناحیه

موفقیت این عزیزان را تبرک می گوییم

پایه هفتم

 

بهار بهادری

27

فاطمه نجفی

1

مهسان قايدی

28

الهه ایزدی

2

ملیکا رضایی

29

درسا شکوه

3

نیوشا خلیی

30

فاطمه اصلاحی

4

فاطمه رهنما

31

فاطمه آقاجانی

5

فاطمه طاهر زاده

32

فرناز امدادی

6

زهرا قربانی

33

شیرین قشقاییان

7

نگار کتابی

34

مهسا بیات

8

محدثه خادم احمدی

35

زهرا فرخی

9

صدف نعمتی

36

صهبا امیری

10

ویانا وکیلی

37

زهرا نامور

11

کیمیا ایرجی

38

شمیم اکبری

12

الناز ایمانی

39

سپیده نجاتی

13

ستاره ابهری

40

فاطمه جوانمردی

14

بهار عظیمی

41

ملیکا رحمان ستایش

15

نادیا خسروانی

42

آناهیتا کسرایی

16

کی نوش جعفری

43

کیمیا جهاندارپور

17

ملیکا جامعیان

44

سرور السادات تقوی

18

زهرا غلامی

45

الهام انفذ

19

پرستو انصاری

46

آیلین اوجی

20

فاطمه ابوالحسنی

47

دردانه مظفریان

21

مانا پیروان

48

فاطمه الهی

22

 

 

پردیس پرهیزکار

23

 

 

الناز ریحانی

24

 

 

روژان دیانت

25

 

 

شادی رزمجویی

26


 

پایه سوم

 

زهرا احمدی فخر

1

ریحانه زارع

2

نگار قاسمی

3

الناز گودرزی

4

میترا مجیب پور

5

کیمیا مجرد

6

مینا تذروی فرد

7

کیمیا هارونی

8

شیرین محمدی

9

فاطمه شیروانی

10

سیده فاطمه اوصفی

11

فاطمه رستگار

12

زهرا مهندس

13

فاطمه فرج زاده

14

کیانا پور کریمی

15

زینب بابایی

16

زهرا نجف زاده

17

زهرا تقی پور

18

ساناز انصاری

19

بیتا اسمعیل صادقی

20

میترا منصوری

21

زهرا روستایی

22

 

  

برگزیدگان المپیاد نجوم ناحیه مرحله نهایی

 

رتبه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رتبه اول

شیرین محمدی

1

رتبه دوم

الناز گودرزی

2

رتبه دوم

فریماه یار محمدی

3

رتبه سوم

ریحانه خضری

4

 

 

برگزیدگان المپیاد انرژی نو  ناحیه مرحله نهایی

 

رتبه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رتبه اول

سارا دانشور

1

رتبه دوم

کیمیا عابدی

2

رتبه سوم

نازنین ذکاوت

3

رتبه سوم

زهرا عطایی

4

 

 

برگزیدگان المپیاد ریاضی ناحیه مرحله نهایی پایه هفتم

 

رتبه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رتبه اول

سرور السادات تقوی

1

رتبه اول

فاطمه رهنما

2

رتبه دوم

آناهیتا کسرایی

3

رتبه سوم

ویانا وکیلی

4

رتبه سوم

کی نوش جعفری

5

قابل تقدیر

صدف نعمتی

6

قابل تقدیر

فاطمه جوانمردی

7

قابل تقدیر

ملیکا رحمان ستایش

8

قابل تقدیر

الهه ایزدی

9

قابل تقدیر

سها امیری

10

 

 

 

 

 

برگزیدگان المپیاد ریاضی ناحیه مرحله نهایی پایه سوم

 

رتبه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رتبه اول

الناز گودرزی

1

رتبه اول

نگار قاسمی

2

رتبه اول

میترا منصوری

3

رتبه دوم

بیتا اسمعیل صادقی

4

رتبه دوم

فاطمه شیروانی

5

رتبه دوم

زهرا احمدی فخر

6

رتبه دوم

ساناز انصاری

7

قابل تقدیر

میترا مجیب پور

8

قابل تقدیر

زهرا نجف زاده

9

 

 

     
کلیه حقوق این سایت برای شرکت چاوش داده پردازان فارس می باشد  WWW.CHADCO-PARS.COM